Nasi Partnerzy

Ogrodzenia placu budowy

Ogrodzenia budowlane, ogrodzenie tymczasowe, barierki tymczasowe to niezbędne produkty do zabezpieczenia każdego placu budowy, przestrzeni roboczej lub imprezy masowej. Wszystkie one – w najwyższej jakości, szerokim wyborze i atrakcyjnej cenie – są dostępne w ofercie naszego partnera biznesowego firmy VEBER Sp. z o.o. Każdy kto myśli o tym, aby zakupić ogrodzenie budowy powinien odwiedzić jeden ze sklepów internetowych tej marki – www.metalowy24h.pl lub www.drogbit.pl.

Ogrodzenia Tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe, ogrodzenia budowlane ażurowe, ogrodzenia budowlane pełne, akcesoria do montażu ogrodzeń budowlanych. Poza sklepem internetowym, świadczymy pełną obsługę handlową przez nasz Dział Sprzedaży. Nasze produkty dostępne są w formie leasingu. Świadczymy również usługi wynajmu ogrodzeń i zabezpieczeń budowlanych. Prowadzimy aktywne i profesjonalne doradztwo produktowe, a także kosztorysujemy zabezpieczenia budowlane na potrzeby przetargów oraz przed- realizacyjnych budżetów. 

Specjalistyczne wyroby z metalu.

Producent i dystrybutor wyrobów metalowych. W ofercie sklepu metalowy24h.pl można znaleźć różnego rodzaju produkty z drutu ostrzowego jak zasieki concertina czy siatki ostrzowe, a także bariery i słupki, produkowane z najwyższej jakości komponentów. Metalowy24h.pl zajmuje się również sprzedażą odbojnic i barierek technicznych włącznie z projektowaniem przestrzeni magazynowych. Sklep istnieje na rynku od 2012 roku, stale się rozwija i powiększa swoją ofertę o więcej specjalistycznych produktów. Zachęcamy do współpracy.

Produkty Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Wszystkie produkty bezpieczeństwa drogowego, przemysłowego i budowlanego w jednym miejscu. Drogbit.pl – to sklep online, dzięki któremu można szybko i wygodnie zakupić produkty, które są niezbędne podczas remontu dróg, prac budowlanych i organizacji ruchu drogowego. Można znaleźć w nim między innymi pachołki drogowe, słupki chodnikowe, bariery drogowe, bariery PCV, lustra drogowe i przemysłowe, lampy drogowe, separatory, tablice kierujące i taśmy do oznaczania. 

Środki smarne AGIP / ENI i marki Cogelsa

Wysokiej jakości środki smarne dwóch marek petrochemicznych – włoskiego koncernu ENI (dawniej Agip) oraz hiszpańskiej marki Cogelsa (głównie w zakresie produktów dedykowanych dla przemysłu spożywczego) – można zamówić w sklepie internetowym www.oleje-smary.pl Oleje i smary dla przemysłu Agip / Eni oraz specjalistyczne środki smarne Cogelsa dla branży spożywczej z certyfikatami NSF H1, NSF H2 i NSF H3 pochodzą z europejskiego importu i są oryginalnie pakowane w zakładach producentów. 

Pawilony handlowe, kontenery magazynowe

Zapraszamy do sklepu internetowego www.pawilony-wiaty.pl Właściciel sklepu specjalizuje się w budowie i montażu obiektów z płyt warstwowych. Są to przede wszystkim pawilony handlowe, portiernie kontenerowe, kontenery socjalne i magazynowe, pawilony gastronomiczne, a także budki parkingowe, stróżówki, obiekty techniczne i inne budynki modułowe dla ochrony lub personelu obsługowego. Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy jakościowe, objęte są gwarancją i posiadają niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa.